$Rebelde$
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
$Rebelde$

Forum za Rebelde fanove
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 da li je istina i sta mislite??

Ići dole 
AutorPoruka
rbd-konza




Broj poruka : 1
Datum upisa : 20.09.2007

da li je istina i sta mislite?? Empty
PočaljiNaslov: da li je istina i sta mislite??   da li je istina i sta mislite?? Icon_minitimeČet Sep 20, 2007 1:19 pm

idi brzo u www.chikas-club.your-talk.com na neki mail koji je kao od dulce marie sam poslala bla bla i poslala sam kao da imam neki bend svasta sam pricala da vidim da lic e odgovoriti isto kao mojoj drugarici u glavnom regovala se na forum i nisam sigurna da je to neka devojcica sto se pravi da je ona ili je stvarno idi u dobrodosli pa dulce maira rbd!!!e prica perfektno latino americki i kako se zove eeeeeeeh da znas koliku je poruku poslala idi vidi i reci mi da li mislis da je neka devojcica koja sve zajebava da je ona ili je to stvarno ona.....i ti se registruj i da u njenom profilu idi na sajt koji pise i tamo izgleda pise my pictures i njene slike tj dulcine a to je kao mysoace samo spasnki i znas kako mozes da imas frendove na sajtu ima aflonso anahi cristofer cristian maite i rbd!!! idi i vidi molim te i reci mi sat mislis hitno je
Nazad na vrh Ići dole
 
da li je istina i sta mislite??
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta mislite o osobi iznad vas?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
$Rebelde$ :: RBD off :: Chat-
Skoči na: